Az olaszok egy vádlizott kapásgóllal, hibátlanul nyerték a csoportot
Az olaszok szinte 90 percig a kapujukhoz szegezték Walest, akiken az sem segített, hogy a második félidő elején kiállították egy játékosukat.
Huhogás, rasszista bekiabálás miatt vizsgálja a magyar-francia meccset az UEFA
Mbappé és Benzema lehetett a szurkolói bekiabálások célpontja.
Fiola elárulta, hogyan kötött ki a gól után a hangulatfelelős asztalánál
A franciák elleni gólszerző azóta bocsánatot is kért, amiért a gólörömmel ráijesztettek a hölgyre. Szombat óta háromszázszor nézte vissza a gólját.
Soha sem hagytak ki annyi büntetőt, mint a mostani Eb-n
Kilenc büntetőt ítéltek meg eddig, de csak négyet rúgtak be, ami messze elmarad az Eb-átlagtól.
Holtversenyben Négóé az Eb eddigi leggyorsabb sprintje
33,8 km/h-val száguldott a franciák ellen. Mbappé mögött Sallai Rolandé a második legtöbb sikeres csel az Eb-n.
Pár éve még a visszavonuláson gondolkodott a franciák ellen hőssé váló Fiola
2016-ban a pálya széléről nézhette a magyar válogatott Eb-menetelését, már az első meccsen megsérült. Mélypontra került a pályafutása, de visszaküzdötte magát a csapatba. Nem a góljairól híres, a...
A kórházba szállított Szalai jól van, valószínűleg játszhat a németek elleni sorsdöntő meccsen
A magyar válogatott csapatkapitánya ütést kapott a fejére, ezért kellett lecserélni a franciák elleni meccsen.
Ha verjük a németeket, kis segítséggel a csoport 2. helye is meglehet
Mindenképp nyerni kell szerdán Münchenben a továbbjutásért, a franciákon múlhat, hogy ez a 2. vagy 3. helyet jelentené.
A spanyolok tizenegyest is rontottak, a lengyeleket sem tudták legyőzni
Spanyolország a második mérkőzésén is hatalmas fölényben játszott, de a lengyelek ellen sem jött össze a győzelem, 1-1 lett a meccs vége.
Marco Rossi: Hozzászoktunk a szenvedéshez, a harchoz
A magyar válogatott szövetségi kapitánya egy olasz mondással utalt arra, hogy azért is kritizálták, mert Kleinheislert beválogatta a válogatottba. Azt is elmagyarázta, miért bírtuk jobban a meleget...