Magyarország–Franciaország 1–1
Pontot szerzett Magyarország a világbajnok franciák ellen az Eb-n, sőt, bő 20 percig még vezettünk is Fiola Attila csodás gólja után. Griezmann egy kihagyhatatlan helyzetből egyenlített, majd óriási...
Több ezer magyar szurkoló vonult a Hősök teréről a Puskás Arénáig
Az egy évvel ezelőtt elhunyt háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázóról, Benedek Tiborról is megemlékeztek.
Angela Merkel: Egy kicsit szkeptikus vagyok, amikor teljesen megtelt stadionokat látok
A német kancellár ezzel a budapesti Eb-meccsekre utalt.
A franciák a magyar válogatott ellen is a Griezmann, Benzema, Mbappé csatártrióval támadhatnak
A francia sajtó szerint Didier Deschamps nem változtat a németek elleni győztes kezdőcsapatán.
Joachim Löw: Ronaldo nem csak a kólásüvegek pakolgatásában jó
A német válogatott szövetségi kapitánya szerint a portugáloknak négy-öt világklasszis támadójuk is van.
Gólt nem, csak óriási küzdést hozott az angol–skót örökrangadó
Egy győzelemmel bebiztosíthatta volna a továbbjutást Anglia, a 0-0-s döntetlennel a skótok esélyei sem szálltak el.
Francia receptek meccsnézéshez a zsigeri elegancia jegyében
Ha francia sörkorcsolya, akkor előétel, méghozzá a súlyos, zsíros, sajtos, hagymás, rusztikusan kifinomult kategóriából – ezeket ajánljuk a szombati meccshez.
Akárki lesz is idén az Európa-bajnok, nem nyer akkorát az Eb-n, mint a kínai cégek
Kína az utóbbi években látványosan ráállt a focira, ennek pedig meg is lett az eredménye, az idei futball-Európa-bajnokságon ugyanis a legnagyobb szponzorok jelentős része onnan érkezett. A TikTok...
Schick a vérét adta a csehekért, de még nem sikerült bebiztosítani a továbbjutást a horvátok ellen
A félidőben úgy tűnt, már a csoportkör végén búcsúzhatnak a horvátok az Eb-ről, aztán a második félidő elején Perišić egy szép lövéssel egyenlített, így 1-1 lett a vége.
Kiengedték a kórházból az életbe visszatérő Eriksent
Egy héttel azután, hogy a pályán megállt a szíve, a dán meglátogathatta a társait, és hazatér.