Az UEFA szerint nem volt késedelem a fejsérüléses Varga Barnabás kezelésénél a pályán
A Telexnek írt válaszában az Európai Futballszövetség azt állítja, hogy minden a protokoll szerint zajlott, 15 másodpercen belül Vargánál voltak, a hordággyal az orvosok jelzésére vártak.
Eb-matek: a spanyoloknak és az olaszoknak kell szurkolni a magyar továbbjutáshoz
A következő napok eredményein múlik, hogy a magyar válogatott továbbjuthat-e a csoportból az Európa-bajnokságon.
Nacionalista megafonozás miatt két meccsre eltiltották az albán Dakut
Daku a horvát-albán Eb-meccs után vezényelt a szurkolóknak Szerbia- és Észak-Macedónia elleni rigmusokat.
A szerbek azzal fenyegetőznek, hogy otthagyják az Eb-t, ha nem büntetik meg az albánokat és a...
Az albán és a horvát drukkerek kórusban szidták a szerbeket a hamburgi stadionban.
Az UEFA kizárt egy koszovói újságírót az Eb-ről, mert albán sast mutatott a szerb szurkolóknak
Visszavonták Arlind Sadiku akkreditációját, az albánok sajtótájékoztatójára már be sem engedték.
Hosszabbítás után az Olimpiakosz nyerte a Konferencia-ligát
Görög csapat most először nyert nemzetközi kupát, a Fiorentina sorozatban másodszor bukta el a döntőt.
Hárommal több játékost vihet ki Marco Rossi az Eb-re
Az UEFA 23-ról 26-ra növelte az Európa-bajnokságra nevezhető futballisták számát.
Az UEFA tud a terrorfenyegetésről, de időben elkezdődnek a BL-meccsek
A biztonságot megerősítették Madridban, befedhetik a Real stadionját.
Már kormányhatározat is van arról, hogy 2026-ban Bajnokok Ligája-döntőt akarunk Budapesten
Vagy 2027-ben. A kormányhatározat szerint a kormány vállalja a rendezéshez szükséges garanciákat.