Kós a mezőny legjobbjával elődöntős 100 háton, Pádárt kizárták 200 gyorson
Pedig a 200 hát a fő száma, de rövidebb távon is nagyon jó formát mutatott.
Videón Simon gólja, amivel 6 másodperccel a vége előtt verte a kézicsapat Brazíliát
A 19 éves Simonnak improvizálnia kellett a győztes gól előtt.
Pupp Réka ötödik lett dzsúdóban, Andrásfi Tibor negyedik vívásban, nyertek a férfi vízilabdások
Háromból egy sportlövőnknek sem jött össze a döntő, a dzsúdós Pongrácz Bence egy percet sem bírt a címvédő ellen. Hámori Luca megnyerte a magyar női boksz első olimpiai meccsét. Az összes vasárnapi...
Magyar-brazil: hat másodperccel a vége előtt jött a győztes gól, ötgólos hátrányból felállva nyert...
Hatalmas fordítást mutattak be a második félidőben, hősiesen játszottak cserék a brazilok ellen, a vége 25-24.
Nem engedték a Szajnában edzeni a triatlonosokat a rossz vízminőség miatt
Ha nem lesz több eső, az első keddi versenyre rendeződhet a helyzet.
Az a legnehezebb, amit Muhari Eszter tökéletesen megcsinált a bronzért
Az aranytus feszültségét jól kezelte a 21 éves versenyző, aki a legfiatalabb volt a négyes döntőben, és fényes jövő előtt áll.
Vasárnapi magyar program: Major Veronika döntős légpisztolyban, jön Vas Blanka versenye
Bemutatkozik az olimpián a férfi vízilabda-válogatott, pástra lép az olimpiai ezüstérmes Siklósi Gergely párbajtőröző.
Nyolcadik lett a magyar férfi 4x100-as gyorsváltó az olimpián
Németh Nándor remekül kezdett a surranópályán, de aztán fokozatosan csúszott vissza a magyar csapat. Az amerikaiak nyerték az aranyat.
Megvan az első magyar érem Párizsban, a párbajtőröző Muhari Eszter bronzérmes
Aranytussal verte meg az észt Nelli Differtet. Riválisa 12-10-re is vezetett, de innen is meg tudta fordítani, és 15-14-re győzött.