A taekwondós Salim Omar Gergely kiesett – a szerdai magyar olimpia eredmények
Kozák Luca és Kerekes Gréta is a reményfutamba került 100 méter gáton. A Venyercsán Bence, Récsei Rita páros 21. lett a gyalogló csapatversenyben.
Azt találgatják a rajongói, hogy Taylor Swift fellép-e a párizsi olimpia záróünnepségén
A francia sportminiszter elárulta, hogy a zene nagy szerepet fog kapni a vasárnapi ünnepségen. Jean-Michel Jarre és az Air fellépésére is számítani lehet.
A mémmé vált török sportlövőt idézte gólörömében a Fenerbahçe futballistája
A Yusuf Dikeç-jelenség az olimpián kívül is hódít.
Egységes helyjegyet vezetnek be a Volánnál
A 300 forintos helyjegy megváltása nem kötelező, de ajánlott.
Öt ezredmásodperc döntött a 100 méteres síkfutás olimpiai döntőjében
A 9,79-es időt futó amerikai Noah Lyles jobban dobta be magát a célba, így pár centivel megelőzte a jamaicai Kishane Thompsont.
Kórházba került Gianmarco Tamberi, a magasugrás olimpiai címvédője
Az olasz atlétának valószínűleg veseköve van. Három nap múlva kellene versenyeznie a párizsi olimpián.
Kovács Richárd szerint igazságtalan, hogy ő nem kap bronzérmesnek járó jutalmat az olimpia után
Az olimpiai negyeddöntős bokszoló azt írta, megkapta, hogy csak egy meccset nyert Párizsban, így őt nem érinti az a kezdeményezés, mint Hámori Lucát.
Vas Blanka: Meg tudtam mutatni magam, hogy igen, ott tudok lenni a legjobbakkal
A magyar bringás negyedik lett az olimpia mezőnyversenyén, a végén csak pár centivel maradt le az éremről a világbajnok mögött.
Szenzációs eredmény: Vas Blanka negyedik az olimpia kerékpáros mezőnyversenyén
A 22 éves magyar bringás egész nap remekül helyezkedett a női mezőnyversenyben, a végén néhány centivel maradt le az éremről. Az aranyat az amerikai Kristen Faulkner nyerte.