A magyar válogatott kiesett a futball-Eb-ről
Miután Grúzia legyőzte Portugáliát, Magyarország nem fért be a négy legjobb csoportharmadik közé, így nem jutott be a nyolcaddöntőbe.
Sosem gyógyuló sebek, utcai harcok és üzengetések: a Balkán miatt fortyogott a foci-Eb
Ritka együttállás előzte meg a 2024-es futball-Eb-t: Szerbia, Horvátország és Albánia is kijutott a tornára. A szerbek történelmileg rosszban vannak a másik két országgal, ezért szurkolói csetepaték...
Kifütyülték a továbbjutó angol válogatottat, a szövetségi kapitányt söröspoharakkal dobálták
Gareth Southgate megérti a szurkolók frusztrációját a gyenge teljesítmény után, de olyat még nem látott, hogy egy továbbjutó csapat ilyen támadásokat kapjon.
Egy sárga lap döntött Dánia és Szlovénia között a foci-Eb csoportkörében
Minden mutatóban azonos eredményt ért el a két válogatott a három meccs alatt, sárga lapokban Dánia állt jobban. A szlovénok egyik sárgáját a kispadon ülő technikai vezető kapta reklamálás miatt.
Az angolok csoportelsők, a szlovénok történelmet írtak, mi pedig nem biztos, hogy továbbjutunk
Eseménytelen és kimondottan unalmas meccsen játszott 0-0-ás döntetlent a szlovén és az angol válogatott. Az eredmény mindkettőjüknek továbbjutást ér, de minket kellemetlen helyzetbe hoz.
Szerbia túl későn és túl keveset harcolt, ki is esett az Eb-ről
Szerbiának csak a győzelem lehetett volna elég, mégis egy teljes félidőt átaludtak. A végén már nagyon hajtottak, de maradt a 0-0. ami végül elég volt Dániának a csoport második helyéhez és a...
Lewandowski a semmiből mentette döntetlenre a lengyelek búcsúmeccsét
A franciák rengeteget próbálkoztak, de a klasszis teljesítményt nyújtó lengyel kapus csupán egy tizenegyesből kapott gólt. A második oldalon viszont Lewandowski egyenlített.
Ausztria 34 év után legyőzte Hollandiát, csoportelsőként jutott tovább
Az Eb tán legjobb meccsén nyertek 3-2-re. Szervezett, fegyelmezett, közvetlen támadófocival, teljesen megérdemelten. Hollandia csoportharmadik, de négy pontjával biztos továbbjutó.
The Athletic: Varga volt a magyarok talizmánja
A The Athletic úgy ír Varga Barnabásról, mint a magyarok legfőbb góllövője.
Edzője szerint Csoboth Kevin növelte nemzetközi ázsióját utolsó perces győztes góljával
Pedig tavasszal még úgy tűnt, hogy elúszik a válogatottság, még klubcsapatában se fért a kezdőbe. Aztán Mészöly Géza elbeszélgetett vele.