Ausztria 34 év után legyőzte Hollandiát, csoportelsőként jutott tovább
Az Eb tán legjobb meccsén nyertek 3-2-re. Szervezett, fegyelmezett, közvetlen támadófocival, teljesen megérdemelten. Hollandia csoportharmadik, de négy pontjával biztos továbbjutó.
Marco Rossiék meglátogatták Varga Barnabást a stuttgarti kórházban
A magyar szakmai stáb tagjai és Botka Endre Marco Rossi vezetésével meglátogatták a lábadozó Varga Barnabást.
The Athletic: Varga volt a magyarok talizmánja
A The Athletic úgy ír Varga Barnabásról, mint a magyarok legfőbb góllövője.
Edzője szerint Csoboth Kevin növelte nemzetközi ázsióját utolsó perces győztes góljával
Pedig tavasszal még úgy tűnt, hogy elúszik a válogatottság, még klubcsapatában se fért a kezdőbe. Aztán Mészöly Géza elbeszélgetett vele.
A horvátok morcosak a bíróra, temetik a reményt és Modrićot siratják
Egyik érzésük se alaptalan: a továbbjutásra csak matematikai esélyük maradt, Modrićnak valószínűleg ez volt az utolsó világversenye, a holland játékvezetőről meg Marco Rossi és Willi Orban is tudna...
Minden esélye megvan a magyar válogatottnak, hogy bejusson a nyolcaddöntőbe
A mai angol-szlovén mérkőzés sorsdöntő lehet a magyar válogatott szempontjából, a nyolcaddöntőbe kerülésünkhöz az angoloknak nyerniük kell.
A körülményekhez képest jól van Varga Barnabás
Az arccsonttörést szenvedett játékos üzent a szurkolóknak.
Zaccagni utolsó pillanatos gólja olasz továbbjutást ért, de egyben a magyaroknak is jót tett
Donnarumma a második félidőben büntetőt védett a horvát-olasz meccsen, de aztán Modrić mégis gólt lőtt. Az utolsó pillanatig 1-0 volt az állás, Zaccagni góljával egyenlítettek az olaszok.