„Visszanéztem már az esetet, nem vagyok ijedős típus” – Varga Barnabás hazaért Budapestre
A magyar fociválogatott csatára vasárnap szenvedett horrorsérülést, több arccsontja is eltört, miután ütközött a skótok kapusával. Hétfőn megműtötték Stuttgartban, szerdán már kiengedték a kórházból.
Elsírta magát a holland focista, amikor a pocsék játéka miatt lecserélték a 35. percben
Joey Veerman az osztrákok elleni meccs első fél órájában sorra adta el a labdákat, és nem bírta a nyomást. A szövetségi kapitány úgy érezte, lépni kell.
Kifütyülték a továbbjutó angol válogatottat, a szövetségi kapitányt söröspoharakkal dobálták
Gareth Southgate megérti a szurkolók frusztrációját a gyenge teljesítmény után, de olyat még nem látott, hogy egy továbbjutó csapat ilyen támadásokat kapjon.
Egy sárga lap döntött Dánia és Szlovénia között a foci-Eb csoportkörében
Minden mutatóban azonos eredményt ért el a két válogatott a három meccs alatt, sárga lapokban Dánia állt jobban. A szlovénok egyik sárgáját a kispadon ülő technikai vezető kapta reklamálás miatt.
A rémálom forgatókönyve: a csehek vagy a grúzok kiüthetik Magyarországot az Eb-ről
40 százalék esély van rá, hogy Marco Rossi csapatának ne folytatódjon az Eb.
Az angolok csoportelsők, a szlovénok történelmet írtak, mi pedig nem biztos, hogy továbbjutunk
Eseménytelen és kimondottan unalmas meccsen játszott 0-0-ás döntetlent a szlovén és az angol válogatott. Az eredmény mindkettőjüknek továbbjutást ér, de minket kellemetlen helyzetbe hoz.
Szerbia túl későn és túl keveset harcolt, ki is esett az Eb-ről
Szerbiának csak a győzelem lehetett volna elég, mégis egy teljes félidőt átaludtak. A végén már nagyon hajtottak, de maradt a 0-0. ami végül elég volt Dániának a csoport második helyéhez és a...
Lewandowski a semmiből mentette döntetlenre a lengyelek búcsúmeccsét
A franciák rengeteget próbálkoztak, de a klasszis teljesítményt nyújtó lengyel kapus csupán egy tizenegyesből kapott gólt. A második oldalon viszont Lewandowski egyenlített.