Első meccsén kikapott, így kiesett a Tokióban bronzérmes dzsúdós, Tóth Krisztián
A nőknél Gercsák Szabina is elveszítette első meccsét.
Lélekfájdító vereség a norvégoktól, távol került a továbbjutás
Imre Bence ziccerben ment kapura, de Bergerud megfogta, az ellentámadásból az utolsó pillanatban Blonz belőtte a 26-25-ös norvég sikert jelentő gólt.
Kuttor-Bragmayer szenzációsan kezdett az olimpiai triatlonon, de a végére elfogyott
A triatlonista jó úszás és erős kerékpározás után még a 9. volt a futás első kilométerein, de végül a 26. helyen zárt.
Rövidebb lesz az evezőpálya a Los Angeles-i olimpián, mert 1932 óta hidat építettek a helyszínre
Az olimpiák történetében először nem 2000 méteren rendezik az evezést Los Angelesben, hogy a központhoz közelebbi, az 1932-es olimpián is helyszínként funkcionáló helyen lehessen a verseny.
Az úszókapitány Milákról: Hatvan év alatt én ilyet még nem láttam
Sós Csabát lenyűgözi Milák Kristóf teljesítménye, szerinte csak a francia Marchand lehet az ellenfele a 200 pillangó döntőjében.
Mégis úszhatnak a Szajna vizében a triatlonosok
Egy ideig úgy tűnt, a víz rossz minősége miatt akár duatlon is lehet a versenyből.
Milák Kristóf címvédésért úszik, Szilágyi Áronék csapatban javíthatnak – a szerdai magyar program
Pályára lép a magyar férfi kézilabda-válogatott is, tovább menetelhetnek dzsúdósaink.
Szerda hajnalban döntenek a triatlon rajtjáról
A szervezők abban bíznak, hogy javulni fog a Szajna vízminősége.
Sírásig vitatkozott a székbíróval a US Open-győztes Gauff, aztán kiesett az olimpiáról
Nem értett egyet a vonalbíró és a székbíró, ezen ment el az amerikai zászlóvivő nyolcaddöntője.