Milák a világ idei legjobbjával döntős 200 pillangón, Németh 100 gyorson ment döntőbe
Majdnem 8 tizedet adott a teljes mezőnynek, köztük a franciák klasszisának. A vb-bronzérmes Németh a harmadik idővel jutott a legjobb nyolc közé. Márton Richárdnak nem jött össze a 200 pillangó...
A Magyar Olimpiai Bizottság elnöke: Százszor jobb olimpiát rendeznénk
Gyulay Zsolt szerint nem szabad összekeverni a nyitóünnepséget az olimpiával.
Olimpiai szürreál: 60 centis magasságkülönbség a japán–francia kosármeccsen
Wembanyama a japán csapatkapitány Togasi fölé tornyosult, a franciák viszont csak hosszabbításban nyomták le Japánt.
A megnyitón fellépő metálegyüttes: Ez nem sátánizmus, ez a francia történelem
Interjút adott a Gojira nevű francia metálegyüttes frontembere a Rolling Stone-nak, ahol többek között beszéltek arról, miért volt az egész koncert olyan, mint egy holdra szállás.
Volt edzője szerint Milák kicsit kiengedett az előfutamban, a döntőben viszont meglehet az aranyérem
Selmeci Attila úgy látja, hogy korábbi tanítványa felkészült az olimpiára, és nagy csatában, de nyerni fog 200 pillangón.
Felfogni sem könnyű a három csapást, amin az Európa-bajnok Kovács Zsófia 10 hónap alatt átesett
A 24 éves tornásznak a mostani lehetett volna az olimpiája, döntőesélyes volt. A tavaly megsérülő térdébe csavarokat raktak, amiket a szervezete nem fogadott be, áprilisban még vizesedett a térde....
Női kézi: szenvedős döntetlen Angolával, a továbbjutás így is elérhető
A fizikailag roppant erős Angola megnehezítette a magyar válogatott dolgát, Klujber az utolsó hetest elhibázta, így a győzelem elúszott.
A teljes ismeretlenségből feltűnő észak-koreai páros rögtön ezüstérmes lett asztaliteniszben
Ri Dzsongsikról és Kim Gumjongról csupán annyit lehetett tudni a torna előtt, hogy melyik kezükkel fogják az ütőt.
Triatlon helyett duatlont rendezhetnek a párizsi olimpián, ha nem javul gyorsan a Szajna vízminősége
Az olimpia szervezői bíznak abban, hogy szerdán a nők és a férfiak versenyét is meg tudják rendezni az eredeti tervek szerint.
Jackl Vivien: Megjelentek az újságcikkek az éremesélyemről, ez teher volt rajtam
A 15 éves úszó azt mondta, eleve nem úgy készült, hogy idén az olimpián fog versenyezni.