Ezek a nyolcaddöntő párharcai: a francia–belga a csúcsmeccs
A németek már a nyolc között összefuthatnak a spanyolokkal.
A magyar válogatott kiesett a futball-Eb-ről
Miután Grúzia legyőzte Portugáliát, Magyarország nem fért be a négy legjobb csoportharmadik közé, így nem jutott be a nyolcaddöntőbe.
Grúzia 2-0-ra verte Portugáliát, és ezzel kiejtette Magyarországot
A nem túl nagy elánnal játszó portugálok 2-0-ra kikaptak a náluk papíron jóval gyengébb grúzoktól. A törökök 94. perces góllal győzték le 2-1-re a cseheket.
Ukrajna gól nélküli döntetlennel, négy ponttal esett ki az Eb-ről
Az ukránok a hajrában sok helyzetet dolgoztak ki a belgák ellen, de egyiket sem lőtték be, így búcsúztak.
Románia és Szlovákia döntetlennel jutott tovább a négypontos csapatok csoportjából
A szlovákok vezetést szereztek, a románok szinte azonnal egyenlítettek. Az 1-1 a végéig meg is maradt, így a románok elsőként, a szlovákok harmadikként mennek tovább a csoportjukból az Eb-n.
Az angolok gyenge játékának jelképévé vált egy a lelátón elszundító szurkoló
Freddie Hahn a címlapokon látta viszont magát, de állítja, az unalmas angol-szlovént már látta. Mindenről a sör, a nap és egyéves gyereke tehet.
Sosem gyógyuló sebek, utcai harcok és üzengetések: a Balkán miatt fortyogott a foci-Eb
Ritka együttállás előzte meg a 2024-es futball-Eb-t: Szerbia, Horvátország és Albánia is kijutott a tornára. A szerbek történelmileg rosszban vannak a másik két országgal, ezért szurkolói csetepaték...
Cristiano Ronaldo megalázta, most a franciákat is megelőzve juttatta tovább Ausztriát Ralf Rangnick
Az osztrák fociválogatott szövetségi kapitánya két éve alaposan megégette magát a Manchester Unitednél, de az idei Eb-n eddig nagyon kijött neki a lépés.